Certyfikaty

Certyfikat Specjalisty Google AdWords

logo_qualified_ind_500Certyfikat Specjalisty Google AdWords jest poświadczeniem kompetencji w zakresie opracowywania i realizowania kampanii linków sponsorowanych. Jest przyznawany po zdaniu egzaminu, w czasie którego trzeba wykazać się doskonałą znajomością narzędzi Google AdWords oraz API i Edytor AdWords. Wsparcie certyfikowanego specjalisty jest gwarancją wysokiej skuteczności realizowanej kampanii.

Aktualnie w naszym zespole jest aż trzech Certyfikowanych Specjalistów Google AdWords, którzy opracowują i nadzorują strategie kampanii linków sponsorowanych, osiągając wysoką efektywność.

Certyfikowani specjaliści Google Analytics

analyticsGoogle Analytics Individual Qualification jest potwierdzeniem znajomości narzędzia Google Analytics, a tym samym kompetencji specjalisty zajmującego się analityką internetową. GAIQ wyznacza określone standardy w środowisku web analytics, świadczy o wiedzy i umiejętnościach, ale często też doświadczeniu specjalisty.

Wsparcie Certyfikowanego Specjalisty Google Analytics przekłada się na efektywność kampanii e-marketingowej. Profesjonalna analiza ruchu internetowego umożliwia opracowanie skutecznej strategii poprawy konwersji i wskaźnika efektywności. Aktualnie w naszym zespole Certyfikat Kwalifikowanego Specjalisty Google Analytics posiada dwóch specjalistów, którzy analityką internetową skutecznie zajmują się już od wielu lat.

Nasze sukcesy

Fraza Strona WWW Pozycja
malarstwo cybulska-wilkon.pl 2
szkoła tańca rzeszów ag-studio.rzeszow.pl 1
ubezpieczenia rzeszów carlo24.pl 1
beton rzeszów styrobudbetoniarnie.pl 1
odzyskiwanie danych rzeszów kamlegit.pl 2

Nasi klienci