Audyt SEO

Zaobserwowałeś, że twoja strona Internetowa nie wyświetla się na pierwszych stronach wyszukiwarek? Nic straconego! Mamy na to rozwiązanie. 

Wykonanie audytu SEO to nic innego niż sprawdzenie strony pod względem jej pozycjonowania. Po zakończeniu takiej analizy otrzymujemy wyczerpujący dokument, który uwzględnia szczegółowe informacje i porady co zrobić by strona osiągała lepsze wyniki wyszukiwania w popularnych wyszukiwarkach.

W trakcie analizowania strony, jako pierwszy element sprawdzana jest czytelność strony pod kątem robotów indeksujących. Do badania strony używamy specjalistycznych narzędzi, analizujących parametry witryny pod kątem jej widoczności w wyszukiwarkach. Dodatkowo osoba która dokonuje analizy, bada branżę związaną z tematem strony oraz sprawdza treści strony z konkurencyjnymi stronami.

W naszej ofercie znajdą państwo audyty zarówno dla małych stron, jak i dużych portali czy sklepów internetowych. Istotne jest to, że audyt nie musi bezpośrednio łączyć się z usługą pozycjonowania. Na życzenie klienta możemy go wykonać i zastosować na stronie, jako niezależna usługa.

Korzyści płynące z dobrze przeprowadzonego audytu SEO:
  • zwiększenie ilości słów kluczowych, po których użytkownicy wchodzą na stronę,
  • znaczny wzrost wizyt na stronie z różnych źródeł ruchu,
  • widoczny i stały wzrost pozycji w wynikach wyszukiwania,
  • ochrona przed duplikowanie zawartości witryny,
  • kompletna indeksacja wszystkich podstron, również tych nowych.

Rezultatem zrealizowania i wprowadzenia audytu SEO, jest znaczne obniżenie kosztów wypromowania strony, kampanii marketingowych oraz znaczny wzrost jakości w efektach pozycjonowania.