Usługi dodatkowe

Pragniemy zaproponować elementy dodatkowe, których realizacja w procesie pozycjonowania nie jest krytyczna, ale ich wdrożenie będzie miało pozytywny wpływ. Są to usługi powiązane, uzupełniające główne elementy naszej oferty.

Usługi te mogą być wykonywane razem, lub osobno. Polegają na budowaniu dedykowanego tzw. „zaplecza” dla pozycjonowanej strony. Dzięki zapleczu rośnie ranga witrynyj i efekty SEM są znacznie lepsze.

W ramach usług dodatkowych proponujemy:

  • Stworzenie tematycznej witryny dodatkowej.
  • Stworzenie tematycznego bloga.
  • Tworzenie i publikacja treści.

Stworzenie witryny dodatkowej związanej z pozycjonowanymi frazami

Kluczową częścią pozycjonowania jest budowanie czynnika link popularity. Czym więcej linków ze stron tematycznych prowadzi do pozycjonowanej witryny, tym jej wartość jest większa dla wyszukiwarki. Przekłada się to bezpośrednio na pozycję promowanej strony w wynikach wyszukiwania.

Konieczne będzie częste aktualizowanie treści na nowej stronie. Możliwe będzie zlecenie tej czynności firmie kamlegIT lub robienie tego samodzielnie.

Stworzenie bloga związanego z pozycjonowanymi frazami

Blogi to narzędzia, które ostatnimi czasy zyskały na popularności, przez co zyskały również na znaczeniu w marketingu w wyszukiwarkach. Stworzenie bloga jest rozwiązaniem nieco prostszym i uboższym od uruchomienia witryny dedykowanej. Wartością dodatkową może stać się jego opiniotwórcze znaczenie.

Stworzenie katalogów tematycznych związanych z pozycjonowanymi frazami

Budowa katalogów stron internetowych oraz promowanie w nich wpisów związanych z pozycjonowaną stroną również pozwoli na tworzenie silnego zaplecza. Ponieważ wdrożenie tylko jednego katalogu nie będzie miało dużego znaczenia, proponujemy wygenerowanie (z istniejącego skryptu) katalogów w liczbie, co najmniej 10. Na każdej stronie katalogu znajdzie się link prowadzący do pozycjonowanej strony.

Tworzenie oraz publikowanie wpisów do stron typu presell pages

Głównym założeniem tej usługi jest tworzenie i dodawania wpisów do stron specjalnych stron na których są wyłącznie treści. Każdy z tych wpisów zawiera odnośnik do pozycjonowanej witryny (strony głównej lub podstron). Dodawane artykuły są tematycznie powiązane z pozycjonowaną witryną, dzięki czemu linki w nich zawarte są bardziej wartościowe dla wyszukiwarki.

Nasze sukcesy

Fraza Strona WWW Pozycja
malarstwo cybulska-wilkon.pl 2
szkoła tańca rzeszów ag-studio.rzeszow.pl 1
ubezpieczenia rzeszów carlo24.pl 1
beton rzeszów styrobudbetoniarnie.pl 1
odzyskiwanie danych rzeszów kamlegit.pl 2

Nasi klienci