Nasz zespół

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści posiadający kompetencje z zakresu marketingu, ale też wiedzę z zakresu nowoczesnych technologii. Dzięki temu oferujemy szeroki wachlarz wysokiej jakości usług interaktywnych i e-marketingowych, opartych o najlepsze pomysły i skuteczne rozwiązania.

Czym się kierujemy?

W pracy kierujemy się rzetelnością i profesjonalizmem, ale też kreatywnością, stosując zarówno sprawdzone, jak i nowe rozwiązania. Z zaangażowaniem podchodzimy do każdego realizowanego projektu, zawsze proponując najlepsze rozwiązania wynikające ze zdobytego doświadczenia oraz analizy rynku. Dzięki dobrej znajomości branży i wysokiej jakości naszych usług pomagamy naszym Klientom osiągać zakładane cele.

Jako zespół stawiamy na współpracę, prowadząc konstruktywne dyskusje mające na celu opracowanie optymalnych strategii kampanii. Planowane działania zawsze konsultujemy z naszymi Klientami, by precyzyjnie dostosować metody i narzędzia do specyfiki branży. Ponieważ ambitnie podchodzimy do każdego realizowanego projektu, już od momentu wdrożenia działań prowadzimy stały monitoring, by móc szybko zareagować na wymogi rynku, a tym samym zapewniać naszym Klientom przewagę konkurencyjną.

Kim jesteśmy?

O wysoką efektywność działań dbają specjaliści z różnych dziedzin, którzy korzystają z wiedzy i doświadczenia zdobytego przy wielu zrealizowanych kampaniach.

Specjaliści od pozycjonowania

Przygotowują profesjonalne audyty SEO i optymalizują strony internetowe na potrzeby promocji w wyszukiwarkach internetowych. Nasi specjaliści w swojej pracy wykorzystują narzędzia statystyczne, dokonując analizy sytuacji pozycjonowanej strony. Na podstawie uzyskanych danych opracowują efektywną strategię i monitorują jej realizację.

Specjaliści od Link Building

Odpowiadają za realizację strategii Link Building jako ważnej części skutecznego pozycjonowania. Profesjonalne działania naszych specjalistów mają fundamentalne znacznie w pracach ukierunkowanych na zdobycie wysokiej pozycji witryny w wyszukiwarkach internetowych.

Specjaliści Google AdWords

Skuteczną formą promocji w wyszukiwarkach internetowych są boksy reklamowe wyświetlane obok naturalnych wyników wyszukiwania lub na stronach internetowych. Nasi certyfikowani specjaliści Google AdWords opracują efektywną kampanię z wykorzystaniem reklamy kontekstowej, dbając o precyzyjne targetowanie.

Specjaliści Social Media

Social Media są elementem każdej kampanii Search Egnine Marketing, dlatego nasi specjaliści prowadzą złożone działania w oparciu o najpopularniejsze serwisy społecznościowe. Zakładamy i prowadzimy fanpage, a także monitorujemy sytuację, budując relacje z grupą docelową i reagując na każde negatywne zjawiska.

Copywriterzy

Profesjonalne teksty mają duże znaczenie tak w pozycjonowaniu, jak i w kampaniach marketingowych. Nasi copywriterzy przygotowujątreści na strony internetowe, uwzględniając słowa kluczowe warunkujące wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Zredagują teżteksty o charakterze marketingowym wykorzystywane w materiałach promocyjnych, ale też wysoce merytoryczne artykuły eksperckie.

Kierownicy projektów

Za stały kontakt z Klientami odpowiadają kierownicy projektów, przekazując informacje o realizowanych pracach i pozyskując informacje ważne dla efektywności prowadzonych działań. Klient zawsze może skontaktować się z kierownikiem projektu, który wyjaśni wszelkie zagadnienia związane z projektem.

Nasze sukcesy

Fraza Strona WWW Pozycja
malarstwo cybulska-wilkon.pl 2
szkoła tańca rzeszów ag-studio.rzeszow.pl 1
ubezpieczenia rzeszów carlo24.pl 1
beton rzeszów styrobudbetoniarnie.pl 1
odzyskiwanie danych rzeszów kamlegit.pl 2

Nasi klienci