Jak pracujemy?

Zapewniamy kompleksowe usługi na każdym etapie realizacji projektu, uwzględniając aktualne tendencje i wymogi rynku, a także najnowsze rozwiązania z zakresu SEM. Szybko reagujemy na każde zmiany zachodzące w branży, proponując naszym Klientom optymalne rozwiązania oparte o nowoczesne technologie. Każde działania konsultujemy z Klientem, by spełnić jego oczekiwania i ułatwić realizację zakładanych celów.

Najważniejsza jest współpraca

Nad każdym projektem pracuje zespół doświadczonych specjalistów, posiadających szerokie kompetencje z różnych dziedzin i nieustannie poszerzających swoją wiedzę. Ponieważ każdy projekt traktowany jest indywidualnie, wszelkie działania konsultowane są na poszczególnych etapach realizacji – zarówno między specjalistami, jak i z Klientem. Ponadto nasi specjaliści podejmują współpracę z licznymi ekspertami z zewnątrz, by opracować skuteczną strategię i zapewnić wysoką jakość usług.

Etapy realizacji projektu

Zapewniamy pełen zakres usług związanych z realizacją projektu, począwszy od analizy i planowania, poprzez wdrożenie i monitoring, a na optymalizacji kończąc. Na pierwszym etapie dokonujemy analizy rynku, branży, konkurencji, jednocześnie precyzując potrzeby naszych Klientów z uwzględnieniem obowiązujących metod z zakresu SEM. Na podstawie uzyskanych danych specjaliści opracowują strategię kampanii i proponują adekwatne rozwiązania, w pełni odpowiadające potrzebom Klienta. Już od momentu wdrożenia rozwiązań prowadzimy stały monitoring, w celu oceny efektywności projektu i dokonywania ewentualnych optymalizacji. Monitorujemy nie tylko postępy i efekty prowadzonych prac, ale też badamy rynek i branżę, szybko reagując na każde zachodzące zmiany i nowe tendencje.

Dla zapewnienia wysokiej efektywności opracowanych strategii marketingowych stosujemy szereg sprawdzonych metod ispecjalistycznych narzędzi, w tym również opartych na autorskich rozwiązaniach.

Efektywność i profesjonalizm

Efektem zaangażowania naszych specjalistów, łączących doświadczenie z kreatywnością są skuteczne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów i wysoka jakość świadczonych usług. Nasza współpraca obejmuje zarówno realizację projektu, jak i konsulting związany z szeroko pojętym Search Engine Marketingiem. Naszym klientom oferujemy fachowe doradztwo i profesjonalne szkolenia prowadzone przez specjalistów różnych dziedzin i w pełni odpowiadające ich potrzebom.

Nasze sukcesy

Fraza Strona WWW Pozycja
malarstwo cybulska-wilkon.pl 2
szkoła tańca rzeszów ag-studio.rzeszow.pl 1
ubezpieczenia rzeszów carlo24.pl 1
beton rzeszów styrobudbetoniarnie.pl 1
odzyskiwanie danych rzeszów kamlegit.pl 2

Nasi klienci